2016-04-24_02h14_13

Przykładowy import

Opis:

Wprowadzanie dokumentów do systemu jest możliwe na  wiele sposobów: ręczne – wprowadzanie listy wybranych plików, automatyczne – import z monitorowanego folderu lub importowanie załączników określonych skrzynek poczty email.

Korzyści:

Czas wprowadzania dokumentu jest skrócony do minimum – każdy z każdego miejsca może wprowadzić dokument do repozytorium.

Ulepszona organizacja dostarczania dokumentów: możesz ustalić np., że faktury kosztowe są przyjmowane na adres email faktury@twojafirma.pl. Wówczas zarówno kontrahenci jak i Twoi pracownicy mogą szybko zeskanować dokument i wysłać go do repozytorium. Papierowe wersje wrzucasz do kartonu a wszyscy zajmują elektronicznym dokumentem który jest opisywany, zatwierdzany i księgowany.

Więcej informacji:

Wprowadzanie dokumentów automatyczne jest realizowane mechanizmami importów, które cyklicznie sprawdzają określony folder (Google-Drive) lub wyznaczone skrzynki pocztowe i importują załączniki do wskazanych klas dokumentów, wstępnie opisując dokumenty. Flodo, posiada możliwość rozpoznawania kodów kreskowych które mogą posłużyć do opisania dokumentu, powiązania z np. systemem księgowym lub podzielenia zeskanowanej paczki dokumentów na poszczególne dokumenty.